Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Złote obrączki, jakie są obecnie trendy.

Złote obrączki, jakie są obecnie trendy.

Złoto cieszy się dużym zainteresowaniem wielu osób na całym świecie. Szczególnie panie kochają złotą biżuterię, która tak naprawdę towarzyszy im w wielu okolicznościach i stylizacjach. Tak jak w modzie odzieżowej, czy w modzie wnętrzarskiej - tak również w biżuterii co jakiś czas pojawiają się pewne trendy, za którymi podążają kobiety. Szczególnie aktualną modą jubilerską interesują się narzeczeni, którzy lada moment powiedzą sobie sakramentalne tak i do tego potrzebują piękne, oryginalnej i ponadczasowej obrączki. Na jaki model warto postawić? Jakie dodatki powinna mieć idealna obrączka? Odpowiedź poniżej.

Złote obrączki
Złote obrączki dominują na palcach młodych małżonków już od dobrych setek lat. Pary po sakramentalnym "tak" wkładają sobie na palec obrączkę, która jest znakiem przywiązania do drugiej osoby do końca życia. Obecnie jednak obrączki różnią się trochę od tych, które pary zakładały sobie na palce jeszcze kilkanaście lat temu. Szczególnie panie chcą, by obrączka stanowiła prawdziwa ozdobę ich dłoni i by był to model ponadczasowy, który będzie doprze się prezentował również za 20 lat. Czy to możliwe? Zdecydowanie tak. Warto w tej kwestii posłuchać ekspertów od biżuterii i postawić na obrączkę wykonaną z czystego, szlachetnego złota (najlepiej żółtego). W takiej obrączce nie powinny być innych dodatków - w postaci innych metali. Zdarza się jednak, że jubilerze oprócz czystego złota, używają również innych metali.

Trendy w produkcji obrączek
Obserwując znane marki jubilerskie oraz małe butiki, w których to jubilerzy sprzedają swoje rękodzieła można zauważyć, że na półkach dominuje żółte złoto oraz białe złoto. Białe złoto jest mniej popularne i odrobinę droższe, aczkolwiek można rzec, że jest ono bardzo szlachetne i stylowe. Dodatkowo, firmy które zajmują się skupem złota np. skup złota Gorzów dostrzegają, że coraz więcej osób sprzedaje złoto bardzo ozdobne. Obrączki z rozmaitymi kamieniami i grawerami, obrączki bardzo szerokie lub te typowo wąskie, oraz pierścionki o dziwnych kształtach np. kwadratowe lub bardzo małe - skierowane na najmniejszy palec. Cena takich obrączek zarówno przy zakupie jak i ich sprzedaży na skupie zależy od wielu aspektów. Bardzo ważna jest ich waga, wykonanie, model, kształt oraz to, czy na nich znajdują się jeszcze jakieś drogie kamienie np. w postaci brylantów czy diamentów.

Comments are closed.