Masz pytanie?

Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Blog

Moda na złoto. Czy przeminie ?

Moda na złoto, złote dodatki, to coś, co wielu osobom wydaje się sytuacją przemijającą. Tak było w przypadku złotych zębów. Niegdyś bardzo popularnych. Na ich założenie decydowało się wiele osób, uznając, że złote zęby to nie tylko pewność dobrego zgryzu ale i niebanalny, piękny uśmiech. Ta moda była znana przez wiele lat, już...

więcej
Data publikacji: 22 września 2020

Czy złoto jest smaczne ?

To pytanie może wydawać się dziwne i z pewnością choć części czytających przywiodło na myśl obraz, w którym zagryzają swoją obrączkę czy wisiorek. Jednak nie o takie złoto chodzi, ale poddane specjalnej obróbce.

Dlaczego złoto się je?

Wielu robi je po prostu... z uwielbienia dla tego kruszywa,...

więcej
Data publikacji: 12 września 2020

Sztabka złota dla dziecka

Warto wiedzieć, że sztabki złota mogą być nie tylko niezwykle praktycznymi, ale również oryginalnymi prezentami dla dziecka. Rekomendowane jest rozważenie zakupu tego produktu bez względu na okazję. Nie wszyscy jednak mają świadomość na jaką dokładnie sztabkę się zdecydować i ile będzie ona kosztowała.

Sztabka złota, czyli prezent-inwestycja

Złoto i przemysł

Specyficzne właściwości złota sprawiają, że znajduje ono zastosowanie w bardzo różnych branżach. Do takich właściwości można zaliczyć między innymi doskonałe przewodzenie prądu. Jednocześnie jest to materiał o bardzo dużej trwałości.

Złoto w przemyśle
Zastosowanie złota w przemyśle to nie tylko przemysł jubilerski. Oczywiście produkty ze złota można łatwo spieniężyć, gdzie wykorzystać...

więcej
Data publikacji: 27 sierpnia 2020