Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Złoto jako środek leczniczy oraz pielęgnujący

Złoto jako środek leczniczy oraz pielęgnujący

Złoto zaliczane do metali szlachetnych posiada szereg właściwości, które rewelacyjnie sprawdzają się w kosmetologii oraz medycynie. Zdecydowana większość ludzi traktuj je jedynie jako materiał ozdobny, nie mniej jednak jest ono dużo bardziej wartościowe, niż moglibyśmy się spodziewać.

Zastosowanie złota w kosmetologii

Jeżeli mowa o zastosowaniu złota w kosmetologii, to poddane różnorodnym procesom świetnie sprawdzi się jako preparat rozświetlający. Ponadto w połączeniu z dodatkami metalu szlachetnego jakim jest złoto, które kupić lub sprzedać w punkcie skup złota Gorzów, pozwoli to spowolnić proces starzenia się skóry, odpowiednio ją nawilżyć oraz zredukować ewentualne przebarwienia. Dodatkowo złoto świetnie sprawdza się jako środek oczyszczający skórę oraz regulujący nadmiar wydzielanego łoju. Warto również wspomnieć, że złoto ma zbawienny wpływ na spuchnięte i zmęczone powieki. Jeżeli na powiece pojawi się jęczmień, wystarczy kilkukrotnie potrzeć ją złotym pierścionkiem lub obrączką, aby w niedługim czasie nie pozostał po nim nawet najmniejszy ślad.

Zastosowanie złota w medycynie

Jeśli mowa o medycynie, to niewątpliwie złoto jest niezwykle istotnym produktem w branży stomatologicznej oraz ortodontycznej. Ponadto osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów również mogą posiłkować się produktami zawierającymi złoto. Preparaty z domieszką złota perfekcyjnie sprawdzą się w leczeniu chorób zakaźnych, reumatycznych, wenerycznych, bielactwa, łuszczycy, dusznicy, cukrzycy, epilepsji, a także zapaleniu narządów płciowych. Osoby cierpiące na nowotwór i poddawane chemioterapii mogą posiłkować się preparatami zawierającymi złoto, aby leczyć łysienie nią spowodowane. Warto zwrócić uwagę także na to, że złoto to nieoceniony lek w walce ze stanami zapalnymi wątroby. Kolejnym atutem złota jest to, że działa ono przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo oraz przeciwwirusowo. Hamuje rozwój wszelkiego rodzaju infekcji bakteryjnych oraz grzybiczych, a także wspomaga walkę z trądzikiem. Idealne do walki z alkoholizmem, narkomanią oraz otyłością. Osoby starsze, potrzebujące gotówki , a mające trochę złota w swojej kolekcji, moga skorzystać z miejsca jakim jest lombard Gorzów. Można tutaj otrzymac gotówkję bez zbędnych formalności . W punkcie tym można też sprzedać lub kupić biżuterię złota

Comments are closed.