Masz pytanie?

Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Zastosowanie złota w aranżacji domu

Zastosowanie złota w aranżacji domu

Złoto jest zawsze w cenie, a jeśli zależy nam na szybkiej i profesjonalnej wycenie naszej biżuterii, warto wybrać skup złota Gorzów. To jeden z tych punktów, w których nie tylko można uzyskać wysoką wartość za przyniesiony produkt, ale również negocjować cenę. Skup złota w Gorzowie jest dostosowany do potrzeb swoich klientów – przyjmuje nie tylko w godzinach otwarcia, ale również może być otwarty po godzinach na życzenie klienta. Złoto to nie tylko biżuteria – można dzięki niemu sprawić, że dom stanie się bardziej elegancki i wyrafinowany.

Złoto w dodatkach

Coraz częściej w aranżacji wnętrz stawia się na prostotę i funkcjonalność, ograniczając przedmioty, które są wyłącznie dekoracyjne do minimum. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów proponując eleganckie przedmioty codziennego użytku, które nie tracą nic na swojej wartości użytkowej. Można wśród nich znaleźć chociażby nowoczesne, złote krany do eleganckiej łazienki, czy świece zapachowe w tym samym kolorze, które mogą stać nie tylko w łazience, ale również w pokoju gościnnym.

Chcąc podnieść standard pomieszczeń, można zdecydować się na złoty dodatek, który będzie obecny w każdym meblu. Taki efekt da się uzyskać, gdy wybierze się na przykład złote uchwyty. Nawet najprostsze modele będą zachwycać ze względu na swój odcień. W kuchni natomiast sprawdzą się złote sztućce, czy pojemniki na pieczywo. Jeśli natomiast pragniemy powiesić obraz w przedpokoju, bądź też w salonie, najbardziej będzie zwracać na siebie uwagę ten, który będzie oprawiony w złotą ramę.

Złoto w roli głównej

Oprócz takich drobnych dodatków, można także dopełnić wystrój wnętrza poprzez dodanie mocniejszego akcentu. Może nim być na przykład złota lampa, która będzie wisieć w jadalni lub w kuchni, czy złoty zegar. Przekonamy się, że w sprzedaży znajdziemy wiele modeli takich produktów, co niewątpliwie świadczy o tym, że cieszą się one dużym powodzeniem. Nawet jeśli nie mamy zbyt wiele miejsca, możemy sprawić, by stało się ono bardziej przytulne, wstawiając do niego złoty stolik, czy złote lustro.

Comments are closed.