Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Sztabka złota dla dziecka

Sztabka złota dla dziecka

Warto wiedzieć, że sztabki złota mogą być nie tylko niezwykle praktycznymi, ale również oryginalnymi prezentami dla dziecka. Rekomendowane jest rozważenie zakupu tego produktu bez względu na okazję. Nie wszyscy jednak mają świadomość na jaką dokładnie sztabkę się zdecydować i ile będzie ona kosztowała.

Sztabka złota, czyli prezent-inwestycja

Należy zdawać sobie sprawę, że sztabki złota tak samo, jak monety bulionowe są produktami pozwalającymi danej osobie na inwestowanie w złoto. Omawiany metal szlachetny jest ceniony przez inwestorów praktycznie z całego świata. Godny uwagi jest fakt, że cena złota w dłuższej perspektywie systematycznie wzrasta. Rekomendowane jest zatem trzymanie w tym kruszcu przynajmniej części swoich oszczędności. Świetnym rozwiązaniem jest zatem kupienie małemu dziecku na prezent sztabkę złota, zamiast dawania gotówki. W ten sposób metal szlachetny będzie za kilkanaście lat produktem o zdecydowanie większej wartości.

Jaką sztabkę złota kupić dziecku?

Podejmując decyzję o zakupie dziecku sztabki złota rekomendowane jest przede wszystkim kierowanie się własnymi możliwościami finansowymi. Istotne znaczenie będzie miała także okazja, na którą zostanie zakupiony prezent dla dziecka.

W przypadku Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego czy osiemnastych urodzin rekomendowane jest kupienie sztabki o masie od 2 do 10 gramów. Z kolei na Święta Bożego Narodzenia czy Dzień Dziecka można bez żadnego problemu pozwolić sobie na zakup jednogramowej sztabki.

Oczywiście nie można przed podjęciem ostatecznej decyzji dokonać sprawdzenia czy sztabka będzie posiadała odpowiedni certyfikat lub oryginalne opakowanie gwarantujące autentyczność. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że sztabki posiadające wspomniane zabezpieczenie osiągają znacznie wyższe ceny. Szczególnie sztabki z certyfikatem LBMA .

Gdzie można sprzedać sztabkę złota w razie potrzeby gotówki?

Jak wiadomo młody człowiek w pewnym momencie swojego życia może potrzebować pieniędzy np. na zakup wymarzonego samochodu. Świetnym rozwiązaniem może być sprzedaż otrzymanej w przeszłości sztabki złota. Warto w tym celu postawić na skup złota Gorzów. Można mieć wtedy całkowitą pewność, że wycena zostanie wykonana prawidłowo. Ponadto punkt wyróżnia się na rynku bardzo atrakcyjną ceną skupu.

Comments are closed.