Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Skup złota w lombardzie

Skup złota w lombardzie

Złoto to kruszec o bardzo dużej wartości. Równocześnie, jest on dość popularny, ponieważ produkuje się z niego różnego rodzaju biżuterię. Z tego materiału mogą też być wykonane monety lub eleganckie sztabki. To kruszec, który można skupować. Gdzie? Najpewniej w lombardzie.

Lombard
Niektóre lombardy w Gorzowie oferują skup złota. Najbardziej znanym z nich jest Sezam, przy ulicy Pocztowa 11 lub Chodkiewicza 11. W Sezamie jest też bardzo popularny serwis telefonów. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do sprzedaży swojego złota. Sezam oferuje najlepsze ceny na rynku. Oczywiście, im wyższa próba złota - tym lepsza cena. Sprawdź ją w punkcie albo online, a na pewno się nie zawiedziesz.

Żółte czy białe – jakie złoto wybrać?

Co można skupować?
Złoto niejedno ma imię. Co można sprzedać w skupie złota?
- Biżuteria złota - obrączki, sygnety, spinki do mankietów, spinki do krawata, naszyjniki, zawieszki, łańcuszki, bransoletki, broszki, itp.
- Złom złota - odpady produkcyjne, czy tzw. złoto dentystyczne.
- Złote monety - monety w dobrym stanie mogą mieć sporą wartość. Monety uszkodzone, nacięte, zachowane w złym stanie lub monety bulionowe - lepiej sprzedać na skupie.
- Sztabki złota - na skupie można sprzedawać sztabki, które są zniszczone lub zdeformowane.
- Złoto inwestycyjne - wiele osób uważa, że złoto to najlepsza inwestycja. Czasami, jednak każdą inwestycję należy spieniężyć.
- Złote zegarki - klasyczne modele naręczne, kieszonkowe lub naszyjnikowe.
- Inne rzeczy - wyobraźnia ludzi nie zna granic. Wybierając skup złota w lombardzie można przynieść absolutnie każdy przedmiot, który został wykonany ze złota - mogą to być długopisy, zapalniczki, pióra, klamki i wiele innych.

Skup-sprzedaż złota, srebra

 

Bezpieczeństwo klienta
Skup złota w lombardzie to transakcja bezpieczna dla klienta. Zawierając transakcję w Sezamie, masz pewność profesjonalnej i dyskretnej obsługi. Pracownicy tego lombardu mają do dyspozycji sprzęt dedykowany do badania złota. Dzięki temu, można dokładnie ustalić jego próbę, wartość... oraz oryginalność. Jeśli, więc nie wiesz jak wycenić swoje złoto, to poproś o pomoc - pracownik lombardu sprawdzi wszystkie parametry twojego kruszcu.

Comments are closed.