Masz pytanie?

Zadzwoń:

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Największe firmy jubilerskie na świecie

Największe firmy jubilerskie na świecie

Chcąc kupić bliskiej osobie biżuterię na prezent cenionej marki, warto zdecydować się na skup złota Gorzów. Można tutaj liczyć na przystępne ceny i szeroki wybór produktów jubilerskich. Firma ta to doskonały wybór, jeśli klient pragnie sprzedać swój okaz i otrzymać jak najlepszą cenę. Firmy jubilerskie, których produkty są dostępne w ofercie, cieszą się powodzeniem na całym świecie. Kilku z nim jest poświęcony ten artykuł.

Firma jubilerska z włoskimi korzeniami

Włoska marka Bulgari została założona w roku 1884. Obecnie firma ta należy do francuskiej grupy LVMH. Mając na myśli tę firmę jubilerską, widzi się przede wszystkim biżuterię, w której dominują rzadkie, kamienie szlachetne. Biżuteria ta wyróżnia się również niepowtarzalnym stylem, w którym łączy się klasyczne wzory z nowoczesnymi trendami. W ciągu swojego 125-lecia marka ta jest obecnie znana na całym świecie.

Oprócz biżuterii w ofercie tej firmy można znaleźć również między innymi zegarki i perfumy. Swoją ekspansję na rynki zagraniczne firma rozpoczęła w latach ‘70 ubiegłego wieku – to właśnie wtedy Bulgari stała się marką znaną w Nowym Jorku, Paryżu, Genewie i Monte Carlo, gdzie otworzyła swoje pierwsze sklepy. Obecnie funkcjonuje blisko trzysta sklepów na świecie. Można je znaleźć w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, a największy jest zlokalizowany w Tokio w „Bulgari ginza towers” o powierzchni 940 metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej.

Biżuteria z Paryża

Paryż kojarzy się przede wszystkim z modą. To właśnie świat mody stał się przepustką dla Gabriel Coco Chanel, by jej markę poznała i ceniła nie tylko Francja, ale również i cały świat. Rozgłos i uznanie zapewniły jej perfumy Chanel No.5. Obecnie markę tę można kojarzyć nie tylko z zapachami i ubraniami, ale również z luksusowych i eleganckich zegarków oraz wyszukanej biżuterii.

W ofercie Chanel warto wyróżnić bogatą kolekcję pierścionków, bransoletek, naszyjników i kolczyków dla kobiet, które są wykonane z żółtego, białego i beżowego złota. Chanel nie jest marką, która otwiera wiele sklepów ze swoimi luksusowymi dobrami. Niektóre z tych, które warto odwiedzić znajdują się we Florencji, w Rzymie i w Hamburgu. Kosmetyczny butik Chanel jest także dostępny na warszawskim Mokotowie. Biżuterię natomiast z całą pewnością można kupić w Paryżu, a także na stronie sklepu internetowego poświęconego wyrobom jubilerskim tej marki. Skup złota w Gorzowie również oferują złotą biżuterię marki Chanel, używana biżuteria jest zdrugiej ręki jest niejednokrotnie dużo tańsza niż ta w markowym salonie.

Comments are closed.